Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Lékaři v Chorvatsku
Text: Dobrý den,
Ubytování Baška (Krk). Dcera (5let) upadla a stěžovala si na velkou bolest v ruce. Na pohotovosti v Bašce nám bylo sděleno, že musíme do nemocnice v Rijece. Ovšem první dotaz byl, jaké jsme národnosti a jako první zkusila angličany nebo němce. Když zjistila, že jsme Češi, poslala nás do nemocnice KBC Rijeka. Takový první nepříjemný pocit. Jinak kartička pojištěnce s připojištěním od Allianz bez problémů. Po příjezdu do Rijeky doktor po 2vteřinovém shlédnutí ruky rozhodl o operaci. Po našem protestu svolil k provedení rentgenu. Po zrentgenování v jiné budově ] zpět k doktorovi – ruka byla skutečně zlomená. Sestra sdělila, že už na nás čeká na operačním sále a máme s ní odvést dceru tam. Snímek ruky dosud nikdo neviděl. To už jsem byl naštvaný a volal jsem do ČR do nemocnice ortopedům, zda by byla dcera schopná převozu domů. Po poradě jsme s manželkou rozhodli, že necháme udělat pouze sádru a pojedeme domů. Doktor v Rijece nám vysvětloval, že tam musí dát dvě kovové destičky na zpevnění, jinak velký problém. Trvali jsme na převozu. Po delším dohadování svolil. Po příjezdu do ČR, byla dcera ihned operována. Doktory nám bylo sděleno, že ruka byla zlomená „dobře“ a stačila by pouze sádra. Bohužel i tu ošetřující doktor v Rijece odbyl, ruka se v sádře mohla volně pohybovat a došlo k posunu zlomeniny. Proto musela dostat na zpevnění tři dráty. Kdyby byla dobře udělaná sádra, nemusela být vůbec operována. Pro mne zásadní pochybení chorvatského doktora.
Přidáno:25.7.2009 12:25
Autor: Taz (neregistrovaný)

Zpět na téma "Lékaři v Chorvatsku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist