Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cesta do Novi Vinodolsky
Text: Zdravím všechny příznivce Vinodolu, nejkratší cesta časově je Salzburg,Villach,Lubljana,Rupa, Crikvenice. Z Plzně 750 km a 11 hod. i s přestávkami/nejméně 5x/.Odjezd v pátek ve 20 hod, na místě v sobotu v 7 hod.Cesta naprosto v pohodě, dálnice ještě bezplatná.Ale také nám cesta směr Maribor a objezd dálnice - kilometrově o něco víc- trvala 18 hod.!Chytili jsme 2 havárky a sobotní zácpy,14 km jsme jeli 3,5 hod.Vyjížděli jsme v sobotu ve 4 hod ráno a na místě jsme byli ve 22 hod večer.Takže, když jde všechno tak jak má,trvá cesta max. 12 hod. s řadou zastávek na protáhnutí a kafčo, a to jsme se celkem flákali, abychom nepřijeli moc brzo ráno. Je jedno kterou trasou jedete.Co se týká obchoďáku, ten je přímo na náměstí. Vladi, je mi líto,ale vypadá to, že letos nepojedeme, nebo pojedeme až v září. Zkušenosti s počasím jak v červenci, srpnu /poslední týden/, tak druhý týden v září , vždy bylo nádherně.Nejméně se nám líbil ten týden v srpnu, byla tam dost velká koncentrace dětí a taková zvláštní atmosféra.Nebo to možná bylo jen tím,že jsem tam byla po druhé v rozmezí pár dnů.Poprvé jsme byli s manžele a protože se nám líbilo. jela jsem v září ještě jednou s dětmi.
Přidáno:16.7.2009 20:58
Autor: Mikina (neregistrovaný)

Zpět na téma "Cesta do Novi Vinodolsky"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist