Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: autochladnička
Text: Autochladničku 12V mám od r.2000.Zpočátku hit-super!Zásuvka kombinovaná zapalovač/zásuvka mont.svítilny,která se taky rozvařila./ vozím náhradní/K uvedenému účelu-na sváču-plně vyhovuje.
Jezdím přes den,obvykle trvá cesta přes 20hod,spánek cca 3hod-nevypínám ji i když celou cestu svítím.AKU 55Ah.
Autochl.nebo chl.box doporučuji předem dát do mrazáku nebo vyložit zmrzlými petkami,pak rychle naplnit,zabalit v autě do dek,polštářů a neotvírat.
Autochlad.musí mít volný prostor okolo turbínky!
Mám další zásuvky v kufru,dle teploměru je teplota v kufru nižší než v kabině.Bílý vůz a i tak teplota v kabině kolem 40st.Mimo ní beru 1-2 chl.boxy,dle doby pobytu,potraviny proložené s mrazenými minerálkami i menšími,vodu a na maximální využití prostoru teprve chl.vložky./Boxy mám menší,nevejdou se všechny velikosti petek./
Chlad padá dolů,takže zmrzlé doporučuji dát hlavně nahoru.Pozor na vejce,ať se tlakem shora nerozbijou.Zkontolovat chl.vložky zda netečeu,zaději zabalit do igelit.sáčků.
Dnes bych autochlad.už zřejmě nekupoval.Tato okolní teplotu jen snižuje.Na dobu cca 30hod stačí dobře udělané větší chl.boxy.Pokud by došlo nějakým problémům na cestě,tak při odběru cca 50W nelze ji mít zapnutou delší dobu.
Přidáno:21.2.2010 10:03
Autor: datlík (neregistrovaný)

Zpět na téma "autochladnička"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist