Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: jak na nás koukají v cizině???
Text: Před měsícem jsme se vrátili z Chorvatska - Omiš Duče, jídlo jsme si vezli s sebou s tím, že nějaké drobnosti dokoupíme na místě + ovoce a zeleninu. Co se týče potravin v Omiši tak jsem nenarazila na nic, co by bylo levnější než u nás a co se týče ovoce a zeleniny tak se mi nad cenami přetáčely panenky očí - čtvrt melounu a malý sáček třešní 50 kun, asi 200 kč. Svému malému synovi jsem koupila co si přál na něm jsem rozhodně šetřit nechtěla. Ale kdyby jsme měli denně chodit na obědy a večeře ve čtyřech lidech, tak utratíme několikrát tolik než za jídlo, které jsme si vezli z domu. Jedna večeře v Omiši mi stačila - telecí maso s houbami 55 kun - jedna naběračka omáčky a malý kopeček rýže - no děkuji pěkně za ty prachy, to si opravdu raději dám plný talíř domácího gulášku.Sto lidí, sto chutí, někdo si prostě jídlo vozí někdo ne, protože má očividně více pěněz než průměrný čech, ale odsuzovat někoho za to, že si s sebou jídlo vozí je opravdu sprosté.
Přidáno:9.7.2009 19:43
Autor: Jana (neregistrovaný)

Zpět na téma "jak na nás koukají v cizině???"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist