Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jak na nás koukají v cizině???
Text: Možná máš v lecčem pravdu. Jen mne zajímalo proč by ti těch dětí mělo být líto? My jsme zrovna ten příklad české rodiny, kdy musíme na něčem šetřit, abychom si mohli dopřát něco jiného (ale kdo nemusí, že?). Já coby pracovník českého státního sektoru nemám zrovna finančně na růžích ustláno a manžel coby zahradník (zaměstnanec ve firmě) sice domů nějakou tu korunu přinese - na pokrytí běžných životních nákladů (i s úvěrem na bydlení) to postačí a nějaká ta kačka ještě zbyde, ale není to na velké rozhazování. Tudíž pro mě třeba každodenní stravování v restauraci u moře pro 4člennou rodinu je zbytečný luxus. Samozřejmě pít vodu z kohoutku je už opačný extrém. Toť jsou mé pohnutky, proč si raději napakuji jídlo z domova (protože to prostě vyjde levněji a auto to uveze) a u moře pak dětem dopřeji tu zmrzlinu, hračku, projížďku na šlapátkách - prostě zábavu, protože zastávám ten názor, že to je právě to, z čeho ty děti mají větší radost, nikoliv z toho, že mají v žaludku dalmátskou specialitu. Nemám pocit, že bych si o to méně užila dovolenou - užiji si ji stejně jako kdokoliv jiný, ale tak, jak to vyhovuje mě. Chápu, že někomu budu připadat jako socka, ale to je jen jeho boj - můj ne.
Přidáno:8.7.2009 08:00
Autor: Radka (neregistrovaný)

Zpět na téma "jak na nás koukají v cizině???"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist