Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: jak na nás koukají v cizině???
Text: Milá radko, je to tak jak napsal Petr. Není to tady o tom kdo kolik ale jezdit někam a pozorovat ostatní jak si třeba zmrzku dávají třikrát deně a vysvětlovat dětem že je zrovna úterý a zmrzlinu mají podle rozpoštu povolenou až ve středu brrrr. Nejsem žádný pracháč ale chudáka ze sebe dělat taky nemusím,pokud nebudu na dovolenou mít a nebo bych se musel omezovat nad určitou míru tak radši došetřím a pojedu další rok a ten si užiji do sitosti. Narovinu ti říkám že je mi 30 a na dovolené v zahraničí jsem byl poprvé minulý rok v chorvatsku, předtím na to nebylo protože jsem 5let rozjížděl a vrážel do své firmy chodil jsem od rána od sedmi do 8 večer do práce někdy jsem musel papírování dělat po nocích a vůbec nespát takže dobře znám cenu peněz. Než se omezovat tak to raději nic. Co když bude chtít dítě zmrzlinu nebo hranolky? Už vím,řeknu mu že nebudeme podporovat tak předražené žrádlo jek napsal Uklagyn a nedej bože kdybi dcera chtěla nějakou hračku,to bych si pak musel dát kuklu přes hlavu a vykrás stánek. Nechci se do nikoho navážet ale to co se tady někdy píše sou pěkný hovadiny a někdy z nich jde cítit i zášť. Přeji dobrou noc všem já ještě bohudík musím jít pracovat abych nemusel rodinu omezovat na dovolené
Přidáno:7.7.2009 21:08
Autor: Luky (neregistrovaný)

Zpět na téma "jak na nás koukají v cizině???"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist