Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: jak na nás koukají v cizině???
Text: Bohuslave už toho snad bylo dost! Všichni vám přejeme,že si můžete na dovolené dopřávat, ale i ti,co mají jen o málo víc než základní mzdu a to dělají stejně hodin jako ostatní, si chtějí dopřát pobyt u moře! A že musí žít skroměji? Možná mají z dovolené více pěkných zážitků než vy.Třeba jsou štastní,že jsou všichni pohromadě,zdraví a v pohodě.Zažila jsem při svých cestách po světě spoustu lidí, kteří si mohli dovolit hodně a přesto se na dovolené nudili, protože si nerozuměli s partnery. Tak už nechte toho navážení se do druhých. Zkrátka a dobře " každý podle své kapsy", hlavně, že jsme zdraví.Moje babička říkávala - přej a bude ti přáno. Naprosto souhlasím a snažím se vždy respektovat názory a způsob života druhých, i když mi to je někdy divné a já bych to udělala jinak. Totéž očekávám od druhých .Tak si žijte podle svého a dopřejte to i ostarním.
Přidáno:28.6.2009 10:37
Autor: mikina (neregistrovaný)

Zpět na téma "jak na nás koukají v cizině???"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist