Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: jak na nás koukají v cizině???
Text: Ahoj, myslím že se nemáme za co stydět když si vezeme jídlo sebou. Já mám zkušenost, že víc než mi si vozí němci!Nemusí to být zrovna o šetrnosti, ale je to spíš o pohodlnosti a zvyku.Když se koupí maso na místě, je doba strávená přípravou delší, než když si to přivezu připravené a jenom to ohřeju.Na místě pak kupuji vše ostatní.Také každému nemusí chutnat místní kuchyně, případně některé ingredience jsou někomu nepříjemné.Těch co si vezou téměř všechno sebou, je málo a ti ostatní kombinují něco z domova a něco z místních zdrojů.Ryby, ani maso nikdy neudělám tak jako domácí a už se jich nemůžu dočkat a o tom to je. Závěr? Ať si každý veze co chce a jí jak chce, důležité je,aby nám nedělal ostudu chováním a vystupováním.A pokud si domácí po našem odjezdu řekne byli to "jen"Češi, ale byli lepší než Němci, pak je všechno v pořádku a můžu se tam v klidu a ráda vrátit.
Přidáno:27.6.2009 11:49
Autor: Mikina (neregistrovaný)

Zpět na téma "jak na nás koukají v cizině???"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist