Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Diskuze na téma malé děti.
Text: Jak už jsem psala, taky vezeme pro své drobečky lékárnu. Bereme klasiku: Nurofen děts. sirup na teplotu a od bolesti, oční a nosní kapky, Hylac na průjem, dezinfekci, Kinedryl, náplasti. No a nám nějakej Brufen, Strepsils a Endiaron. A nejen pro děti se mi osvědčil po opalování Excipial U Hydrolotion.

Antibiotika nevezu a pevně doufám, že je nebudu potřebovat, protože pokud by se běžné nachlazení nebo taková ta jednodenní teplotka přehoupla v něco těžšího, tak stejně musíme k doktorovi. A navíc s antibiotiky nemůžeš na sluníčko a aby léčba měla skutečný efekt musí se využívat doporučená dávka.

Malá (2r.4m.)je zrovna nachlazená a má teplotu, tak užíváme Nurofen. Musím zkontrolovat stav naší domácí lékárny (byla komplet doplněna před loňsku dovolenou) a vlastně koupit všechno znova. Odjíždíme 25.6., tak mám nejvyšší čas.

Nevím kam jedete, ale např. v Podgoře je kvalitní voda z kohoutku. Já každý den ráno navařím konvici čaje s citronem a co se nevypije na snídani, tak vychládne a kdo má chuť, tak se napije i během dne. Na pláž udělám sirup (bereme 2 příchutě) s vodou z kohoutku, kupujeme minerálky, džusy. Jo a ještě beru čaj na nachlazení, zelený čaj pro sebe a ovocný dětský čaj. Ještě vloni malé chutnaly granulované Hipp čaje, ale teď už ne. A syn má rád Nesquika, tak ho beru s sebou a mlíka koupíme na místě.
Přidáno:19.6.2009 15:27
Autor: Veronika (neregistrovaný)

Zpět na téma "Diskuze na téma malé děti."

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist