Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Diskuze na téma malé děti.
Text: Ivet i Vivo děkuji,hlavně za ten obsah lékarničky tak nějak jsem to chtěla vzít jen na ty ouška jsem zapoměla....malá byla od mala byla zvyklá všude jezdit byla naprosto v pohodě až ted co jse naučila chodit nevydrží v sedačce,na kočárku.....té noci se nebojím spíše toho dopoledne jedem asi 1250km budem tamkolem poledne.Na koupání má overal s uv s kšiltovkou co má clonu proti slunci na krk,krém jsemkoupila od Vichy spf 30 doufám,že to bude stačit ten faktor nebo by byl lepší faktor 50??Nějaké polívky budu vařit tam,ale mám sebou i nějaké ty skleničky pro případ,že bychom někam jeli nebo jsme se zdrželi u vody a nestíhala si uvařit.Pleny,jogurty,kojen.mléko vše vezu nechci riskovat,že koupím tam něco na co není zvyklá a nechtěla by to,ještě se zeptám co jste dávali dětem k pití zatím pije čaj a občas nejakou tu štávičku od Hippu,větším dětem děláme štávy nevím jestli by to mohla i ona samozřejmě z balené vody.děkuji všem
Přidáno:15.6.2009 21:28
Autor: Bohuska (neregistrovaný)

Zpět na téma "Diskuze na téma malé děti."

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist