Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Kto ste sa uz vratili ? napiste postrehy, ceny , zazitky...tesime sa :)
Text: Caute tak ja som sa vratil vcera vecer a pridam Vam tu nejake postrehy z dovolenky.Boli sme na 12 dni ubytovanie sme zohnali za 14 eur na osobu ale boli sme dvaja takze to bola izba.Izba bola velmi pekna vsetko bolo nove aj domaci boli ok.More ciste plaz tiez cista a jemne kamene.To vsetko bolo na Makarskej.Zdalo sa mi vsak ze tam maju vsetko drahe ale v obchode uz to bolo lepsie.Byvali sme na splitskej ulici trosku dalej od plazea le prechadzka nezaskodila.S autom sme sli od Kosic cez Miskolc a cez centrum Budapesti a potom az po Makarsku vsetko po dialnici cesta bola v pohode a zbehlo to velmi rychlo.Sli sme na blind najprv sme zhanali ubytovanie na Omisu ale tam sa nam zdalo vela aut tak sme sli dalej potom Brela ale vzhladom na tie kopce radsej sme sli prec potom sme sli do Baska Voda tam zas bolo drahe ubytovanie az 25 eur na osobu tak nakoniec sme skoncili na Makarskej.Tak to je asi vsetko vsetkym zelam pekne pocasie take ako sme mali mi.S pozdravom Jan
Přidáno:28.7.2009 13:33
Autor: Jan (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kto ste sa uz vratili ? napiste postrehy, ceny , zazitky...tesime sa :)"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist