Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Dovoz potravin do Chorvatska vyřešen
Text: Zdravím Vítku, naprosto s vámi souhlasím.Pokud jsem byla mladší nesměl přede mnou ani náznakem nikdo ceknout o tom, že by byla dovolená bez jídla, tudíž jedině hotel.Radši kratší dovolená, ale pohodlíčko.No a pak jsme jednou jeli do kempu a bydleli v mobilhoumu / se sociál. zařízením a klimou/ a paráda.Dřív byly mojí nejoblíbenější destinací Mallorca a hotely co nejblíž pláže, večer taneček ,zajímavé výleta atd. Dnes už mě unavuje stálý shon hotelů a tak jsem ho vyměnila za klídek kempu. Samozřejmě záleží na tom na kterém místě.Protože sebou vozíme vnučku, tak koukáme aby tam byla zábava i pro ni, ale ubytování chci v klidu.Pár metrů od moře,jím kdy mám chuť,ráno kávička a nohy ve vodě, večer lahvinku/nebo taky ne/,karty a klábosení s rodinou na terse před chatkou.Zkrátka to na co není přes rok čas.Před odjezdem doma něco navařím,zamrazím ,něco koupíme na místě, občas jdeme na jídlo.Zkrátka jak se nám právě chce.Jíst musíme doma i na dovče, takže to co utratíme navíc/proti ceně doma/ beru jen jako zvýšené náklady.A kdo si myslí že do kempu jezdí jen "socky", tak pro info - v sezoně cena na týden 20 - 25 tisíc ubytování pro 4 os. bez jídla.Určitě se do mě někdo pustí co to je za drahotu. Ale pár metrů/doslova/ od moře,chatka se vším potřebným/WC.sprcha a klima/ skrytá v zeleni, my celý den jen v plavkách a hlavně s těmi které mám ráda,to za ty peníze stojí a tak nám to vyhovuje.Tak přeji poho dovču takovou, jak se líbí vám. M
Přidáno:19.5.2009 13:47
Autor: Mikina (neregistrovaný)

Zpět na téma "Dovoz potravin do Chorvatska vyřešen"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist