Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Jak na nevolnost v autě?
Text: Paní Nelo,Gaba Vám vše dostatečně vypsala.Dokud děti byly malé,podávala jsem jim do 2 let homeopatikum,které je volně dostupné v lékárnách COCOLUTINE,užívá se již 24 hod.před jízdou po tbl.,ale dávkování Vám ráda sdělí magistra v lékárně na požádání pro jak staré dítko to budete potřebovat.
Poté jsem jim dávala NOKINAL,nyní berou starší 9 let - Kinedryl 1/2 tbl.30 min.před jízdou a co 3-4 hodiny opakovat,pokud se stav zhoršuje,jinak stačí tak po 8 hodinách.Mladší má 4 roky dávám 1/4 Kinedrylu a mám 100% jasno,že do 30 minut spí obě a noc nádherně prospí a v klidu bez zvracení.Vyhnula bych se ale s nimi serpentýn,které nedělají dobře.Jak psala Gaba,volnější oděv,dostatek tekutin,dát dětem igelit.sáček do zadu vozidla a jak bude zle=zastavit,projít se,najíst,projít a podat Kinedryl,pokud by jste jí ho dala hned před jídlem,tak Vám ho vyvrhne.Ideální je sebou mít po ruce mokré ubrousky,pro případ otírání a my vozíme i láhev načepované vody na umytí,co kdyby náhodou,kdyby nebyla po ruce benzínka.Už se nám stalo za NP Krka,že se butla s 5l vody sešla,jak jí serpentýny do kopce z Trogiru pomohli k tomu nejhoršímu...
JInak si nedělejte z toho těžkou hlavu,obojí léky zabírají a účinek je dobrý.Na Kinedrylu i Cocolutine Vám vydrží.Hlavně šťastnou cestu a Kinedryl do BATOHU.
Přidáno:25.4.2009 23:09
Autor: Petra (neregistrovaný)

Zpět na téma "Jak na nevolnost v autě?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist