Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Ceny potravin v Chorvatsku
Text: Viki, ty jeden zlobivý synu. Vidíš jak Ti to Jára napálil? Nevím tedy co jsi nám provedl ale musel Ti to napsat. On si myslí, že každý kdo pracuje v cizině je TRUMP - myslím Donald. Jenže : jejich peníze dostaneš a jejich zboží za jejich cenu nakupuješ. Čili ....?
A s tím co jsi udělal pro turisty ? Mohu jenom potvrdit. Lehce se půjčí ale vracet se nechce. Od r. 1970 jsem tlumočil pro pojišťovnu DUNAV Beograd. Většinou havarie československých turistů. Dost lidem jsem pomohl v jejich situaci. Jeden jediný pán z Brna se se mnou srovnal více, než byla slušnost. Za to brňákovi velký dík a od r. 1977 ho mám stále v paměti. Na většinu ostatních jsem velmi rád zapomněl. Měl jsem od soudu i policie jejich nacionále a když jsem se dopisem připomněl - nikdo nic a reakce nula.
A to podotýkám, že jsem byl schopen do týdne zajistit od pojišťovny hotovostní náhradu. A to ve výši soudního odhadu a výroku. Zajistil jsem i odhady vozidel. Vše jsem objezdil svým autem. Jó, to Vám vše uhradíme v Čechách. Většinou nic. Zapomněli i na to, že většině jsem pomáhal ve svém volnu na úkor mé rodiny. Možná tak 40% bylo splněno.Takže jsem zapomněl srbochorvatský jazyk.Netlumočím. Prostě každý sám za sebe. A vím, že spousta postižených nedostala náhradu škody nikdy. Tak to dříve chodilo. Buď cash a ihned než turista odjede domů. Nebo nic. Moc jsem v oblibě u tamních úřadů nebyl ale bohužel. A u sodruhů z ambasády ČSR - soudruh Papaj - ty chtěli jenom peníze a víc nic.
Přidáno:26.5.2010 08:41
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Ceny potravin v Chorvatsku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist