Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Ceny potravin v Chorvatsku
Text: Peníze od krajanů mi ani smrdět nemohou, neb mně tady platí CHORVATSKÁ a NĚMECKÁ VLÁDA, potažmo její jedno ministerstvo, NEPODNIKÁM A NIKDY PODNIKAT V CESTOVNIM RUCHU NEBUDU. Z Českého sociálního systému jsem vyvázán, český pas ale taky vlastnim.A že někoho, kdo se pravděpodobně nechá odírat některými c.k. a nechápe, že i tady na jihu si lacino můžou nakoupit nejen domaci, ale i turisti - nazvu tupcem, nikoho neopravnuje k tomu , aby mi řikal , že se mám stydět. Za co? Že během těch 8 měsíců v roce - co tady pracuju - radím obyčejným Čechům a Slovakům,co a jak? že jsme si koupili domek na ostrově a za tvrdý peníz a materiál z Čech vlastnoručně opravili?Že moje dospívajíci děti tady jednou třeba budou žít na stálo?Že se do CZ podívám 2x ročně?že jsme se sousedem Italem zaplatili krajanům opravu auta,poskytli jim nějaký obnos na cestu dom a že po 2 letech ani nenapsali "sorry, nemám, počkej mi ještě rok, 2, 10 let.."?
Přidáno:25.5.2010 22:48
Autor: Viki (neregistrovaný)

Zpět na téma "Ceny potravin v Chorvatsku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist