Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: abychom neusnuli
Text: Ne, nejde o ohrazení se proti mému výroku. Jednou jsem byl z HK ve Varaždinu asi za necelých 6 hod. /550 km/ A to přes Maďarsko. No a od té doby nic. Jezdím přes Rakousko a kdybych se pokrájel nestihnu to. Zvýšený provoz je toho největší příčinou. Auto mám kvalitní a rychlé - v tom to není. Jenže jsem byl zvyklý jet v kuse a to bylo zlo pro rodinu. Dědo mám hlad, dědo čůrat atd. No a ty tam jsou lepší časy na přejezdech z A do B. No a potom to beru podle sebe. pochopitelně se potom ostatní mohou proti mým výrokům ohradit. Prostě mně by bageta za běhu nechutnala. Již jsem asi hrozně zpohodlněl. A navíc - jedeme třeba přes Semmering a nebo ještě více přes Alpy. Prostě už žijeme malinko jinak.Dnes již pro mne spěch není nutný. Třeba závidím Vám že tu trasu absolvujete ročně 4x. Je tam hezky ale že bych 4x za rok? Já ???? Ani bohový !!! A s vnoučaty ??? Ještě že nevědí co tady píši.
Přidáno:31.3.2009 17:31
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "abychom neusnuli"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist