Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: 10 € osoba/ den a ani o chlup víc
Text: zdravím vás Pavle a již nyní se omlouvám,že jsem to přehnal,protže letos jedu na Korčulu a sehnal jsem apartmán 2+1 s terasou 6m od moře až za 25eur.Není to 10 na osobu,ale domnívám se,že to unesu :-).Já vím,že to mnohé popouzí,mnozí se i vztekají a rádi zaplatí za apartmán třeba 80 možná i 100 eur,ale proč bych to měl dělat.Je to čistě moje věc a ti,co jim to je jedno pouze kazí ceny na mnohých místech,protže pronajimatelé by to pronajali třeba za 20 nebo 30 eur,ale když jsou takoví co je jim to jedno???Proč by nevydělali na hlouposti jiných?Nemusíte mě hned házet do jednoho pytle se sockami,to každopádně nejsem,ale mám určitopu zásadu a nenechám se doslova okrádat.Je na každém,zaco si bude užívat dovolené.Pokud však všichni budeme držet za jeden provaz,tak se pro nás sníží ceny a užijeme si to to stejeně třeba za polovinu ceny nebo si to můžeme užít daleko víc.Nebudete věřit,ale 60% lidí této země žije s minimálními platy a ještě víc lidí pracuje za minimálůní mzdu a ti na to mnohdy nemají.Ano mohou sedět doma na zahrádce,ale já přeji dovolenou všem.
Přidáno:3.3.2009 11:29
Autor: Vítek (neregistrovaný)

Zpět na téma "10 € osoba/ den a ani o chlup víc"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist