Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: V létě Chorvatsko,v zimě Tatry
Text: Také po 3 roky jsme toto praktikovali,že jsme v červnu jezdili do Vysokých Tater(Mengusovce,Velká Lomnica..atd).V létě jsme si zajeli do Podhajské,ale pravdu má Vítek v tom,co jste bohužel skočili na EURA v kurzu 1:1,stalo se toto ubytování pro nás již nevýhodné.Když vezmu,že jsme jezdili za 190SK/noc a dnes je cena od 10EUR-20EUR.Při přepočtu jsem byla ráda,že jedu za 8EUR/noc do CHorvatska.Moc mě to mrzí,Vysoké Tatry a termální kůpaliska mají své a hlavně blahodárné účinky pro člověka,ale při ceně termálních vstupů od 25EUR je to pro mě nepřijatelné...
Zase si Vítku jednu věc musíme přiznat,polévka na Zámkovského chatě(zelňačka,česnekačka,čočková) při přepočtu z SK/CZK vyšla přijatelně,jak byl kurz 100Sk/70,-Kč.Po takovém výšlapu člověk nepřemýšlí zase o 20,-Kč,když je rád za občerstvení a vychlazený nápoj.Zase si vemte,že nosič surovin bere 500SK-20kg.Já bych to nahoru nenesla a při pomyšlení,že jde 10x denně.I na té chatě musí z něčeho žít...
Jenom si vzpomeňte Vítku,jak se jezdilo do Chorvatska za marky,to taky bylo o nečem jiném....
Berme to tak,že Vys.Tatry jsou skvělé,Chorvatsko taky,ale dnes bude hrát velkou roli CENA !!!
Přidáno:25.2.2009 13:19
Autor: Petra (neregistrovaný)

Zpět na téma "V létě Chorvatsko,v zimě Tatry"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist