Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Zdražení dovolený
Text: Petro,nic neřeším,pouze vyjadřuji své pocity.Mimochodem každému vyhovuje něco jiného,každý má jiné představy o dovolené a je to jeho věc.Taky jsem před mnoha lety byl přes cestovku,ale zjistil jsem,že ty mají zájem pouze oškubat zákazníky a služby pouize minimální.Pak jsem se bavil u pivka s domácím a sdělil mi,že mnohé cestovky s nimi uzavírají dohody a pokud nepodepíšou,tvrdě je tlačí ke zdi.Navíc jim z částky,kterou zaplatíte vy dávají tak polovinu a zbytek je zisk.Proto po několik sezonách i on rozvázal kontakty s CK a raději nabízí samostatně,nabízí apartmány dsaleko levněji a ještě na tom vydělá.Noikdo nevidí do pozadí toho,jaké mají cestovky vstahy a jaké je pozadí nabízení destinací.Mnozí Chorvati jsou i z toho dost zkalmaní a naštvaní,protože z nich dělají blbečky.Proto je opravdu lepší jezdit za své a mnohdy získáte výhodnější ubytování za menší cenu než přes CK.
Přidáno:20.2.2009 10:03
Autor: Vítek (neregistrovaný)

Zpět na téma "Zdražení dovolený"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist