Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Blanenské cestovní kanceláře
Text: Asi tak nějakNiko.Možná ,že paní Mirka to ani celé nečetla,protože by jinak zjistila,že sama paní Kopecká se tu prezentovala jako LILA.Když byla odhalena,hodila vše na "ženské".Ona ,ale nese svou kůži na trh.Toto Vám Mirko připadá profesionální?Nezlobte se na mne ,ale něco v této cestovní kanceláři bude shnilého...
Jezděte si od koho chcete,možná jste ani nic jiného nepoznala,ale neupírejte tu názor těmto klientům.Na omluvy bylo času dost.A že to bylo i v červnu..a jak paní Kopecká píše...na zpáteční cestě se schylovalo k tomu samému...myslete si co chcete,ale tohle není normální.Jeden exces by se dal ještě omluvit,ale nevím ,nevím...nebylo to tak již v minulosti,když majitelka "vytáhla" svoje kamarádky???To se asi nedovíme...a to je právě ta chyba,že lidé mlčí.Já kdybych si loni přečetla na foru recenzi na CK a pobyt kde jsme byli,v životě!!!!bych tam nejela.Naše zkušenost byla strašná.Až jsem to vložila do fora,začali psát i lidé,kteří tyto negativní zkušenosti měli již v roce 2005!!A dosud čtu stížnosti na tuto CK a toto pobytové místo od lidí,kteří to letos absolvovali.Jen pište.
Šebelová
Přidáno:12.9.2008 09:13
Autor: Šebelová (neregistrovaný)

Zpět na téma "Blanenské cestovní kanceláře"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist