Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Blanenské cestovní kanceláře
Text: Dobrý den paní Šebelová, velice mě mrzí vše co se přihodilo. Dozvěděla jsem se o problémech, které se řeší prostřednictvím internetu.Toto je můj příspěvek, který mohu k věci dodat.Velice mě udivuje, proč jste mě neoslovili během cesty se svými stížnostmi. Možná by se nad tím zamyslely i mé známé a vše by se hned vyřešilo. Na nikoho se nevymlouvám, ale opravdu nemohu za chování ostatních. Po příjezdu do Chorvatska jsem musela řešit firemní věci a myslím si, že v takovém stavu jak popisujete by člověk nebyl ničeho schopný.Celou cestu si velice dobře pamatuji a můžu Vám jen napsat, že cesta domů s jinou cestovní kanceláří směřovala skoro k tomu samému. Mrzelo mě to na mé známé, když je klienti okřikovali, ale jak víte s opilými je těžké se dohodnout. Snažte se pochopit moji situaci a ještě jednou se všichni omlouváme. Hned to povím ženským, jaký nastal problém, snad se každá ještě k tomu vyjádří. S pozdravem Kopecká.
Přidáno:28.8.2008 13:04
Autor: KOPECKÁ (neregistrovaný)

Zpět na téma "Blanenské cestovní kanceláře"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist