Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: WIFI v chorvatsku
Text: Ali zdraví Vás místní mudrc Vítek.Nejsem si sice vědom toho,že někoho nutím,aby jel po neplacené cestě nebo aby si objednával apartmám za 30 eur,když má možnost stejnou úroveň objednat za 100eur.Vždy říkám pouze svůj názor a je mi jedno, jestli s tím budete nebo nebudete souhlasit.Každopádně je pravdou,ž zde ubývají témata,která jsou praktický,typu ubytování,protože se zabýváme věcmi úplně zbytečnými,jako je WIFI,vodní skůtry,pejsci,nudapláže,písčnépláže a dalšími zbytečnostmi.Mám taky názor,že mnoho přispěvatelů se spíš zajímá o to,kde ušetřít,jak objet placené dálnice,kde sehnat levný apartmán,ale stydí se to narovinu napsat nebo mají strach, protože budou napadeni lidmi,kterým na penězích nezáleží.V dnešní době to však bude pro mnohé důležité,protože je krize a podle statistik právě proto asi 1/3 lidí prostě k moři nebude moct jet.Kdybyste je hned nenapadali,tak by možná diskuze byla praktická a lidštější.no a nyní mě můžete opět napadnout,nic jiného nečekám :-)
Přidáno:19.4.2009 11:20
Autor: Vítek (neregistrovaný)

Zpět na téma "WIFI v chorvatsku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist