Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: WIFI v chorvatsku
Text: Dobře, vrátím se k věci. Pokud navštívíte doslova jakékoliv letovisko jsou tam místa s veřejným připojením na internet. I v hotelech. Jenže to je za poplatek. A prosit někoho aby mi povolil se - byť i na chvíli - napíchnout na jeho WIFInu nebo cokoliv jiného? To se mi zdá trochu divné. A to jejich jazykem vládnu super. Abych někde obíhal hotel nebo jiné zařízení na to nejsem. Říkali nám "konzerváři" nebo podle tašek "igeliťáci". Jak nám asi začnou říkat nyní. Skutečně velkorysé připomínky některých přispěvatelů.

Proč někdo, třeba kdo je podnikatel,a nemůže bez internetu žít, nemůže zakoupit své vlastní připojení.

Podnikal jsem. A do své těžké nemoci a následné operace jsem si myslel, že to beze mne nepůjde. Pitomost. On ten vlak jel sám. I beze mne.
Toto je můj názor k připojení se na internet. Pokud bude otištěn, v pořádku. Pokud nebude otištěn, také v pořádku. Každý si bude dělat stejně dle svého.
Přidáno:18.4.2009 08:54
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "WIFI v chorvatsku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist