Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Kdo už letos byl Chorvtasku
Text: chápu Slováky,že se tady pěkně naštvali,když jsem jim tady narovinu řekl,co si myslím o jejich podnikání.Dám několik příkladů.V loňském roce jsem byl ubytovaný ve Ždiaru-penzion Patrik.Stalálo to 1000.-Sk s polopenzí.Po přechodu na euro si ihned nasadili cenu 55.euro-1650.-Sk.Zubačka pro osobu na hrebieno-asi 5 min.jízdy 190.-Sk,čočková polévka na Zamkovského chatě 65.-Sk a třeba lanovka nyní na Lomničák 1000.-Sk.Ve stánku pod můsky na Štrbském jsem chtěl zapít prášek a 1/3 obyčejné vody tam stála 45.-Sk.Káva+ pivo v Lomnic.sedle 150.-Sk.To nemluvím o vstupence do Tatralandie-LM,která výjde na 650 .-Kč.Jsou to normální ceny za slabé služby?Musím taky konstatovat,že v mnohých restauracích se mně jako hostovi číšníci doslova vyhýbají a baví se semnou,jako s podřadným druhem.To se i Chorvati mohou schovat a usmívat se.kdo nevěří,ať si tam zajede,já tam jezdím už mnoho let a navíc jsem se na Slovensku narodil,takže proti Slovákům nic nemám,pouze se mi nelíbí,jak škubou všechny,včetně vlastních lidí.
Přidáno:2.7.2009 07:21
Autor: Vítek (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kdo už letos byl Chorvtasku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist