Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Kdo už letos byl Chorvtasku
Text: Dobrý deň, i ked som sa vrátil z chorvátska,l3.7, nemal som možno sa zapojiť do tohto fora z pracovných povinností, ale strávil som dovolenku na Krku - Baška v spoločnosti slovákov a čechov, tu nikto nerobil rozdiely odkial je, domáci si obe skupiny veľmi vážili, žial čo nemôžem povedať o iných národnostiach, verte či neverte boli by nám schopný i modré z neba znisť len aby sme sa u ních cítili ako doma- výsledok spoločenskej kultúry, uvedomujúc si že my pracujeme ak máme prácu celý rok a oni ako už niektorý z vás uviedli iba pár mesiacov. netreba žiaden nacionalizmus, ako som vyredukoval z niektorých príspevkov ale dám jednu otázku v naších štátoch nezdražela elktrika, polpatky a ešte nie su v únii, hrajú sa na svojom piesočku. Ak ich zhltí slávna europska globalizácia potom uvidíme a pýtam sa kde budeme chodiť na trochu lacnejšie dovolenky k moru.
Přidáno:23.7.2009 18:09
Autor: luboš (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kdo už letos byl Chorvtasku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist