Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo už letos byl Chorvtasku
Text: Páni slováci a češi ukľudnite sa prosím.Pravda je niekde tam uprostred. Neexistuje predsa národná mentalita, ale mentalita osoby. V každom národe sú zlí aj dobrí ľudia. Každý to porovnáva z vlastnej skúsenosti. Ja chodím na do volenky do Chorvátka od roku 1996. S domácimi mám len tie najlepšie skúsenosti a to som bola s rodinou ubytovaná vždy niekde inde.
Ak má niekto také nároky, že za málo peňazí chce mať veľa muziky tak nech na to zabudne. Ak sa nevie prispôsobiť okolnostiam, čo neznamená, že sa nechá zdierať, tak nech si kúpi bazén v hypermarketoch a nech sedí doma. Nemám nič proti paštekám, ale nech si ich zjedia pekne v apartmáne a nech nekritizujú. Chela by so ho vidieť na mieste chorvátskeho majiteľa apartmánu, ako by zdieral on. Takže chlapci Slováci a Česi skľudnite hormóny a ak sa Vám niekde nepáči neargumentujte všeobecnými tlachačkami, ale choďte na dovolenku do Španielska, Francúzka, či Talianska. Ja som tam už bola, ale nie je nad Chorvátske more, ľudí a dialnice. Je to môj názor v ktgorom sú zhrnuté len moje vlastné skúsenosti.
Přidáno:2.7.2009 02:04
Autor: Maja (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kdo už letos byl Chorvtasku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist