Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Kdo už letos byl Chorvtasku
Text: V neděli jsme se vrátili s obytným autem ze srazu karavanistů Adria Rally, který se konal v kempu Straško na ostrově Pag. Cesta tam ve středu 18.6.2008 v podvečerních hodinách přes Bratislavu,Csornu,Szombathély,Rédics,Čakovec,
Varaždin v pohodě - malý provoz.Z Varaždinu po staré cestě, která kopíruje dálnici směrem na Záhřeb a prvním výjezdem za obci Sv. Ivan Zelina na neplacený úsek dálnice až k mýtnici Lučko.Odtud do Karlovace (mýtné 29 Kn)a opět po staré cestě na Plitvice. Asi 2-3 km před městem Slunj v obci Gornji Nikšič po pravé straně, doporučuji občerstvit se v restaurantu Pino.(příklad:2vídeňské guláše,ošatka chleba, velká porce bouloňských špaget s hrnkem vynikajícího strouhaného ovčího sýru, točené pivo, cola a džus-95 Kn.)Pak jsem pokračoval na Plitvice, Udbine,Gračac,Posedarje a ostrov Pag.Tato trasa byla velmi málo frekventovaná tam i zpět. Pouze na zpáteční cestě jsem zaragistroval před obci Korenica policejní hlídku s radarem.
Průměrná rychlost byla 67 km/hod.Zácpám před dálníčními tunely, hlavně při zpáteční cestě, jsem se tak vyhnul. Kemp byl v době mého příjezdu ze 3/4 obsazen,jsou tam 2 samoobsluhy a spousta stánků se zeleninou a ovocem. Čistá dlouhá štěrková pláž, vzorně udržovaná sociální zařízení,po celý den teplá voda a v noci klid.Za 10 nocí v kempu jsem zaplatil (2 dospělí, vnuk byl grátis, karavan + elektřina) 1078,26 Kn.
Přidáno:1.7.2008 14:49
Autor: Sonny (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kdo už letos byl Chorvtasku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist