Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Kdo už letos byl Chorvtasku
Text: Vážení příznivci Jadranu

Jezdím do Chorvatska po tzv. sametové revoluci již několik let po sobě, ale zdá se mi,že začíná hrabivý kapitalismus začíná tuhle tu nádhernou krajinu tvrdě poznamenávat. Nejsem komunista a nikdy jsem jím nebyl. To je poznámka pro ..... Takže, ptám se, mám být věrný tomuhle krásnému kousku naší planety,kterou navštěvuji velice rád, nebo opravdu začít jezdit do Bulharska, jak mi všichni doporučují. Víte, myslím si,že pokud bych tam jel, tak se příští rok budu chtít vrátit zpět do Chorvatska. Poslední zvěsti o problémech, které nás čekají, pokud budeme chtít tuto zemi navštívit, mi trochu připomínají staré časy. Pravda, i když trochu jinak. Všude jsem tam v posledních letech slyšel jen slova byznys a kšeft.
Letos už jsem si zajistil pobyt na Omišské riviéře, jedu po dlouhé době vlastním autem a mám z toho ,,bobky."
Asi bych všem doporučil jezdit do oblastí, kde jsou obyčejní, nezkažení lidé, tedy do malých vesniček se skromným ubytováním. Víte, nejde mi tak o peníze, ale mám
rád, jak mi ,,folkaři" říkáme, ,,souznění duší."
Asi pár lidí naštvu, ale čtu fórum už od jara a musel jsem
pár řádků napsat. Nespílejte, nepište hanlivá slova,myslím si,že jsem byl slušný.
Přidáno:30.5.2008 19:56
Autor: Pepelino (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kdo už letos byl Chorvtasku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist