Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: cena dovolené pro 4 členou rodinu
Text: Veroniko, četl jsem dobře, celý tvůj příspěvek byl celkem srozumitelně napsán, až právě na tu pasáž o kempu a tvém p o u h é m projití kolem něj, z čehož vyplynula tvá silná nechuť !
Samozřejmě, vím o který kemp jde, je tam jeden a znám ho, jako i jiné desetiletí. Existují samozřejmě lepší a horší, tak je to o všem, dále už by to bylo jen slovíčkaření.
Napsat "kemp bych také nedoporučovala" - je to, co mě nejvíce nadzvedlo a bylo až hodně obecně pojato. Znám "Jugo" a poté HR od r.1969 !..vystřídal od stanu až po hotel vše možné a vím své, ale nikdy bych si netroufl, natož jen z pouhého projití kolem něčeho, zde poté udílet "rady".
Zajímalo by mne spíše kolikrát Ty jsi prožila (jestli vůbec) pobyt někde jinde než v apartmánu a můžeš porovnávat. Jinde a jinak: např.v dnešním standardu vybavení karavanů je i ta klíma a sociálky 24 hod.září čistotou ? A jestli si vůbec uvědomuješ i když je to stejně neporovnatelné, že i pobyt v přírodě - kempu má a bude mít stále své vyznavače a fenomén (hlavně pro děti)?
Jinak ti ale přeji při výběru ubytování vždy šťastnou ruku
Přidáno:17.2.2010 04:05
Autor: milošhr (neregistrovaný)

Zpět na téma "cena dovolené pro 4 členou rodinu"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist