Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: cena dovolené pro 4 členou rodinu
Text: Pokud se hodně uskromníte a budete tam jen týden, tak se můžete dostat něco málo nad Vámi zadanou částku. Pokud budete hodně trpěliví, podaří se Vám najít levnější app., ale musíte připočíst benzín+dál.známka+mýtné a dále nějaké peníze s sebou - nebo raději PK :-) Na placení app. si vyměňte Eura hned v ČR, přijímají je raději.

Je fakt, že já si raději za app. připlatím a mám ho i s přímým výhledem na moře a pláží kousek od app. a k tomu i klimatizace, která je téměř nezbytná.
Na pláži se najde dost turistů, kteří vykřikují za jakou výbornou cenu jsou ubytovaní a když se jich zeptáte kde bydlí, tak z nich jak z chlupaté deky leze, že v takovém vlastně skoro sklepě s výhledem do dvora. Ale ušetří 10 Kn. za noc !!!

Kemp bych také nedoporučovala (snad nenaštvu jeho příznivce :-) ), protože i Chorvatsku existuje množství komárů a jiných štiplavých nepřátel, společné soc. zařízení si nedovedu představit, hlídání stanu na střídačku je pro mě nepředstavitelné a horko, které nelze zmírnit klimatizací ani v noci to fakt nemusím. O linoucím se smradu všemi směry raději pomlčím.
- Když jsme před 2 roky procházeli kolem kempu v Podgoře, tak jsme z vyvěšeného ceníku zjistili, že se jen hodně málo liší od toho, co platíme za noc v perfektně vybaveném app.
Přidáno:2.6.2008 19:06
Autor: Veronika (neregistrovaný)

Zpět na téma "cena dovolené pro 4 členou rodinu"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist