Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: NĚCO SE DĚJE
Text: Zdravim Miloši, jsem pod značkou takemusu přispěvatel k "heslu! Moščenička Draga". OD sezony 1998 jsem u Jadranu ani jednou nechyběl. zdá se , že máme na tu vodu návyk! V roce ˇ98, ˇ01, ˇ06, jsme v průběhu prazdnin zavítali podruhé!(Nutno dodat,že dvakrát bylo důvodem opakovaní mizerné počasí u nás v srpnu.) Čechů do M.Draga zrovna moc nejezdí, Slovák či Maďar vyjímkou, a jako vůbec nejhorší sousedy v kempu lze vyfásnout Poláky. Ty nám rozhodně nechybí. Jsou hluční,i pozdě do noci, narušují soukromí sousedu i jinak. Naštěstí do M.Draga jezdí převážně z blízka Rakušani Slovinci Němci, Holanďani a poslední roky Švédi. JO a přirozeně Italové, ti hlavně zač. srpna. Ti všichni jsou jako sousedé bez problémů. Poláci jsou našťestí vyjímkou. Je to prosté - lidi ze Západu jsou civilizovanější, respektují soukromí druhých. A že Chorvati jako hostitelé nejsou zrovna jedničky je stará věc, s jejich mentalitou nejde dohromady někomu sloužit, pracovat v tur. atd. Vyjímky jsou na venkově a v menších místech. Srandovní je třeba sledovat, jak se např. chová šéf velkého kempu na recepci, když dorazí např.Němci a posléze třeba někdo z bývalého Ostbloku. A přitom oba platí za stejnou službu totéž. No, u nás v téhle oblasti pracuje taky mnoho chamtivých buranů( viz světově proslulí pražští taxikáři). Ale nám to nevadí, my víme kde jsou a těmto tupců se vyhýbáme. Moře krásné. a hory a stromy v M.Draga též. Manželka už mě hubuje, ať tu východní Istrii nepropaguju, nebo tam nebude k hnutí!!! S česk
Přidáno:2.3.2008 12:12
Autor: takemusu (neregistrovaný)

Zpět na téma "NĚCO SE DĚJE"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist