Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: hm, vravel som si ze do tejto rbriky neprispejem, ale nedalo mi ....
tento rok sme sa na obsluhe nasmiali, vyzeralo to ako keby mali sutaz o najotravenejsieho casnika :-)) kedze v danej restike sa konala aj minisco show a nasa mlada to nemohla premeskat tak sme tam kazdy vecer travili cca pol hodiny posledny vecer sme si tak sedeli a znami hovori ze mu neda ani lipu prepitneho ked sa ani neusmeju, tak ja som sa rozhodol ze mu prepitne dam ..ci sa usmeje?...mal som platit 28 kun tak varvim tridsat, 2kuny k dobru a ani naznak usmevu :-)) no my sme sa isli smiechom popucit,jo a hrala tam ziva hudba,taka krasna modelka spievala aj tancila tak my chlapi sme zazitok mali, no spievala moderne odrhovacky,takze jeden vecer takejto kltury nam stacil ,o dve restuky vedla hrala kapela domace jadranske piesne, a obsluha nonstop s usmevom na perach ,samozrejme ze sme utratu robili radsej tam .....
aj napriek tomu ze sa nasla otrasna obsluha a kedze jazdim podla predpisov tak s policiou nemam problem, naopak ked nam srna ci co to bolo zdemolovala predok auta ochotne nam poradili co a ako(u nas by som ako prve zaplatil 60€za vyjazd) do chorvatska sa vratim zas a rad. keby som mal zanevriet na kazdu krajinu kde sa jeden casnik neusmieva,tak by som nevytiahol pety z domu.
Přidáno:5.9.2009 13:35
Autor: tatino (neregistrovaný)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist