Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Bol som už v HR 9-krat, ale nikde som nenatrafil na taku spinu, ako je na Olympijskej riviere. Grecko (ale aj Albansko a Cierna Hora) su neporovnatelne spinavsie nez HR. V HR som bol v 7 roznyvh kempoch vsetky, podotykam, ze VSETKY boli ciste a pekne. Najkrajsie spomienky mam na FKK Konobe na Krku - socialky cistejsie nez v rakusku, nadherna priroda (aj ked clovekom, zial, uz davno zmenena - no to v celom Stredomori), ciste more, akurat je pre nas trochu drahy...
Jasne, ze aj v HR su spinave miesta (aj ked ja som ich zatial nenasiel), ale to su vsade. Rodicia mi hovorili o zazitkoch zo Spanielska - truba o priemere 3 m priamo do mora chrlil neustale odpad a splasky. Nedavno potvrdili vyskumy, ze mimo ostrovov ma v Europe v Stredozemi najcistejsie pobrezne vody prave HR. Toto nie su dojmy, toto su fakty. Samozrejme, je to v priemere, a aj tam si miesta, kde je spinavsie, hl. pri velkych mestach a rusnych strediskach.
Přidáno:29.8.2009 14:34
Autor: Uklagyn (neregistrovaný)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist