Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Nejde to jenom tak přehlédnout. Ta nevraživost pramení z čeho? Mně se zatím nestalo že by mne někdo byť slovně napadl. A jsem v HR dost často. Staré přísloví nám říká . na hrubý pytel hrubá záplata.
Před mnoha lety jsem měl poruchu na svém voze Opel Senátor. v r. 1990. Jel jsem do Norimberka autobusem na jednodenní výlet a když jsme vystoupili z autobusu nějaká místní bába, které asi někdo vlezl do cesty jak se po cestě protahoval, si slovně ulevila - český sráči se přijeli roztahovat (něco v tom smyslu) tak jsem ji okamžitě odpověděl že v r. 39 německý sráči přišli k nám a bez pozvání a na 6 let!. A pozor madam, nám v patách přijdou i rusové nebo poláci. Ta jela do hajzlu jak fretka. A to jsem tenkrát nevěděl že nejsem tak daleko od pravdy.
Res. : pokud se cítíte ukřivděni, ozvěte se hned, okamžitě. Jakékoliv stěžování na jakémkoliv fóru ale za měsíc a více je nepotřebné. Naopak, jenom těm kteří ještě v HR a nejenom tam nebyli, berete iluze. Prostě - Chorvatsko už NIKDY !!!!
NEBERU a jsem proti němu.
Přidáno:23.8.2009 09:00
Autor: václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist