Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: K bodu 1: Súhlasím, je tam skutočne draho. Ale na SK tiež :-(. My si však napr. komplet jedlo berieme z domu (nevidím to ako žiadny hendikep), do reštaurácií nechodím ani u nás. Cena diaľníc v HR je naozaj privysoká, v tomto plne súhlasím. Komu sa to zdá normálne, ten asi nezarába mesačne 500 eur.
2. - Boli sme v HR už veľakrát, no vždy na severe (Velebit, Istria, Krk, Kvarner) a všade tam bolo čisto. Oproti špinavému Grécku sa to nedá porovnať. ALe počul som už od viacerých, že aj v HR je bordel, no ja som ho tanm skutočne zatiaľ nikde nevidel. Ani pri cestách, ani v kempoch.
3. - Viď bod 1. Ubytovanie je drahé - tak, ako všade inde pri mori. Najmä ma mrzí, že tie kempy sú stále drahšie, drahšie ako v A.
4. - More je tam skutočne čisté, aj keď sem - tam priplávu nejaké organické odpadky, ktoré tam zavše vypúšťajú. Ale v zásade je čisté. Ježkovia sú len na niektorých miestach, inde sú veľmi vzácne, niekde nie sú vôbec. To, že je už po pár metroch hlboká voda, je podľa mňa plusom - hneď sa dá plávať - a dá sa tak zároveň vyhnúť ježkom.
5. - chorvátski vodiči sú skutočne strašní, jazdia rýchlo, no to aj u nás. A v Grécku je to ešte horšie - oproti vám predbieha auto ďalšie, bez ohľadu na to, že vy sa nemáte kam uhnúť...Celkovo vodiči južných krajín sú dosť arogantní. Ale slovenskí tiež.
Čo sa týka prírody, mne sa tam veľmi páčí, aj keď pôvodné stredomorské lesy sú už dávno vyrúbané - ešte starými Rimanmi. Ale to v celom Stredomorí a HR je na tom práveže ešte celkom dobre.
Přidáno:20.6.2009 15:46
Autor: Elkagor (neregistrovaný)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist