Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Ahojte,

do HR chodíme od r.1995 a možem napýsať ze každý príspevok má svoje miesto.Je to vždy pohľad z každej strany.Mám veľa zmiešaných skúseností. Veĺa sa hovorý o pohostinnosti chorvátov -áno keď vidia že pricestujete na BMV a otvoríte peňaženku napchatú eurami a dolarmi,skáču a podlizujú,ale akonáhle začnete jednať a poukazovať na vaše požiadavky,plačú že všetko ide hore a nakoniec vás pošlú preč.Cenu stúpaju úmerne ako u nás čudujem sa že sa na tom niekto pozastavuje,veď si môžete vyberať a jednať platím za to čo chcem a dopredu si nič nerezervujem, nezálohujem,lebo fotky a inzeráty sú zavádzajúce a klamú.More je na celom HR OK bez komentára,super,služby ako aj ubytovanie stúpajú na cenách ale úroveň klesá na úkor biznisu to je škoda.To sa deje všade na svete.Myslím si že chorváti veľa turistov aj stálych budú strácať asi aj mňa cc.7 ludí.Chorvátsky vodiči to je kapitola sama o sebe- arogantný,rýchla jazda a čo je smutné tak jazdia aj vodiči autobusových liniek.Aby autobus v zátačke ,v dedine s 50km rýchlosťou na mňa trúbil,blikal a nakoniec v zákrute pradbehol to je drzosť aj odvaha,chudáci cestujúci.Niekto pýsal na špatné treba zabúdať,ubezpečujem že nikde to nie je ideálne.Boredel na plážach robia len chorváti nič si nevážia. Ale...ku krásnemu moru a na dovolenku treba ísť s nadšením a problémi si nevšímať- náisť si svoju tichú zátoku a relaxovať, more je krásne a Zem je dar , musíme si ju vážiť.
Přidáno:29.8.2008 12:29
Autor: Štefan (neregistrovaný)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist