Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Párkrát, asi 10 x jsem tam taky byl, letos, jak říkáš, kvůli partě jedeme znova. MInulý dva roky jsme byli na Garganu - jižní Itálie. To je naprostý luxus, za nižší ceny o 100% lepší služby - ceny potravin - na rozdíl od Chorvatů-
srovnatelné s našima. Tak že jednoznačně - Chorvati kolem pobřeží jsou vesměs vychcaný zlatokopové, absolutně bez skrupulí. O kolik se už zvedl za poslední čas kurz koruny a tam to vychází čím dál dráž. Byl jsem tam už letos v červnu a cena za večeři - rybu, kterou vytáhne vedle z moře - zaplatit 600Kč za osobu - neboli pro 4 lidi za 14 dnů je
31,200,-Kč jenom za večeře????????????????????
To je skoro dost - kdo žvaní, že je tam levně, tak neumí malou násobilku. Takový ty kecy, ať tam nejezdíš jsou absolutně mimo - tohle je realita, kam kdo jezdí, je jeho věc - zkušenosti jsou od toho, aby se psaly na forum k věci.
POkud někdo jede na týden, sám, za 6.890,- Kč na Makarskou a říká, že to je dobrá cena, tak to znamená pro mě - ve 4 lidech na 14 dnů 55.120,- Kč + doprava + drobné nákupy + pouze večeře cca 110.000,- Kč - co je natom levnýho?????
Za ten bordel a žádné služby a nasraný Chorvaty???
Přidáno:4.7.2008 11:02
Autor: rukka (neregistrovaný)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist