Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Letos jsem byl v Chrovatsku, moje dojmy:

1) velmi draho, ale opravdu velmi, dálnice od Zagrebu ke Splitu vyjde na cca 700 Kč !!!! Zaplatíte-li eury, vrátí vám kuny a to v tak nevýhodném kurzu, že přijdete o dalších 100 Kč. Platit dálnici zásadně kartou! Platí se tam za všechno, za všechno a za všechno a to ne málo, hlavně jídlo drahé. Plitvice jsou krásné, připravte si ovšem jako vstupné přibližně 450 Kč na osobu, opět chorvatské ceny.

2) je tam bordel, Balkán se nezapře a bordel okolo silnic u moře a tak bych přirovnal snad jen k bordelu u nás, možná je to tam i horší

3) ubytování se dá sehnat levné, ale výhodné to je jen když jste tzv. paštikáři, plné tašky žrádla s sebou, proč? Protože jíst v restauracích je tam opět drahé.

4) Moře je tam krásně čisté (voda ne okolí), je plné života, super na potápění. Ale do vody raději v botách, většinou hrozí ježci a vstup do moře je tam velmi strmý, nic pro menší děti.

5) Chorvati, jezdí jako prasata, jsou dost hluční ale celkem přátelští. Policajti místním tolerují jízdu plnou přestupků, cizince ale krutě trestají i za menší prohřešky, hlavně rychlost. Vesnice tam bývají často několik km dlouhé, nikde domy, ale rychlost omezená, přidáte plyn a hele ze za křoví už vyskakuje chorvatskej flojd a solíte nemalé pokuty.

Osobně jsem tam jel jen kvůli partě, příští rok jedu opět na Sardinii, kde je moře ještě čistší, ceny za služby srovnatelné, služby mnohem kvalitnější a příroda pestřejší!
Přidáno:26.8.2007 04:28
Autor: Jan (neregistrovaný)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist