Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Jak to vidím já
Text: Mno tak mi je 16 a jak to vidím já...jezdíme s rodiči na vlastní pěst už 5 let :)) před tím jsme jeli jednou do chorvatska s CK a bylo to strašné fotky neodpovídaly realu a o apartmánu se ani nezminuju...my prostě jedem po cestě a koukáme dolu..když se nám moře libí sjedeme blíž podívamé se a hledáme ubytovaní vhodné cenou i vzhledem :)) je to akční a hlavně lepší...a to kam jezdíme ? když jsme kdysi jezdili pod stan tak jsem jezdili do Mimice je to asik 10 KM od omiše :)) ten kemp se jmenuje Siréna a je docela pěkný:)) sprchy a na pláži restaurace .. ale nějak se to tam po těch letech přelidnilo a ze stanu nás bolely záda a tak jsme hledali něco jiného Makarskou ... to byla fakt noční mura ... strašně moc lidí žádné soukromí hlava na hlavě a jeden vedle druhého čech což naše rodina moc neobdivuje ... tak jsme to po třech dnech vzdali a na zbylých 11 dnů jsme jeli dál do Brely... a to mě vážně uchvátilo ... je tam sice jedna velká pláš ,ale spousta malinkatých ..večer je tam kde zajít ... je tam spousta malinkatých barů na pláži a pár restaurací ... :)) lidé jsou tam všichni milý ... pláž je tam sice oblázková ,ale podle mě je to lepší než si každý den ve věcech tahat tunu písku...moře je krásně pruzračné ...jsou tam živožichové ,ale na ježka ani nic podobného nešlapnete jsou ve větší hloubce...já miluju potápění... je tam spousta skal ve vodě a je tam hodně k viděni...prostě se mi to tam strašně libí v pátek tam jedu zase na 14 dní ...strašně se těším :)) FAKT DOPORUČUJI
Přidáno:17.7.2007 11:34
Autor: Žanda (neregistrovaný)

Zpět na téma "Jak to vidím já"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist