Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Cesta do Chorvatska
Text: jedu a vidím nápis soba volna - dám dotaz a spím. V září průměr 20 euro za místnost nikoliv za postel a včetně snídaně. Když ne jedu dál.
Večer jistě něco seženu. Mám rezervaci v hotelu Meteor na Makarske. Od 8.9. do 15.9. Vyjedeme asi 5.9. a někde v klidu přespíme. Potom na hotel se nechat obsluhovat za skoro 30 tis. pro dva. A potom zase v klidu domů opět
se někde 2x až 3x prospat. Minulý měsíc jsem byl na jachtě a cestu domů jsem zvládl z Biogradu od 9.30 hod do 20.00 hod. I s přestávkou na jídlo v Lipůvce. Najel jem 942 km při spotřebě 6,4 lt nafty/100 km.
Průměr po dálnici 127 km ale v česku klesl na 97 km/hod. Ale dálnice poloprázdé - i v Rakousku a to je důvod proč nejezdím v sezóně nýbrž mimo. Já vím někdo ma školáky a tak to nejde. Také jsme to měli tak. Ale na dovolenou nespěchám, je nám již s babkou 60 let - každému zvlášť - takže klídek.
Někdy mi to připadá jak na závodech. Ve Vídni mne předjedou a potom jsem v Zadaru o hodinu nebo dvě později. Ještě k tomu ubytování - sjeďte z dálnice na Starigrad - Paklenica a jeďte po staré Jadranské magistrále na Zadar - Filip i Jakov - Krmčina / nyní Svety Petar na moru a dál na Biogradna moru. A potom dál a dál a třeba až do Bristu - hotel RIVA. Korunky proměnte v klidu až na místě v bance to již bude upravenější kurz a i poplatky na dálnici platíte v KUNA nebo EURO. ON Vám je povinen vrátitměnu KTEROU MU DÁTE. NA kuna vrátí kuna. Na euro vrátí euro. Přeji Vám ať se Vám daří dovolenou prodovolenkovat a nemít problémy.
Přidáno:12.7.2007 19:10
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Cesta do Chorvatska"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist