Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: moje dovolená v Chorvatsku
Text: Hoši a děvčata,když tak čtu ty vaše nářky nebo nenářky tak se nemůžu zbavit dojmu že češi provnávají na dovolených životní úroven jen podle cen piva..a jezdí na dovču havně chlastat pivo..je to dost divný,já si oproti vám připadám jak blb,protože nějaké pivo(ne zrovna moc kvalitní a chutné a předražené...pokud je kuna 4kč...asi 60kč)v chorvátsku mi může tak akorát "vykouřit"..u nás je perfektních piv za "babku" tolik,že pokud budu mít potřebu piva,tak si ho třeba v plechu naberu na cestu tolik,abych pak nemusel naříkat jak je v chr. draho...a to že si beru ven vlastníjídlo a pití není vůbec žádná ostuda. proč podporovat drahé překupníky!!!!stačí zajít do vnitrozemí chr.a ceny jsou stejný..ale to je::: jiná diskuze:::...já se jedu vyvalit k vodě a ne vyhazovat prachy "skořápkářům"...ostravaci ví o čem píšu....takže HOJ všeci pivaři.....RADEGAST JE 1!!!
Přidáno:22.7.2007 03:10
Autor: jarin z ostravska (neregistrovaný)

Zpět na téma "moje dovolená v Chorvatsku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist