Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: pobyt se psem
Text: Ahoj, právě jsem přijel z dovolené se psem. Záleží samozřejmě na konkrétním psovi, ale jestli má pejsek problém s cestováním v autě doma, tak je třeba plánovat časté zastávky, v aute musí mít dost místa (dobré jsou kombíky), stálý přístup k vode. Před cestou nekrmit, v prúbehu cesty poloviční dávky. Dá se koupit i Kinedryl pro pejsky (běžně v lékárně). Pozor na pláž a koupání, pes musí mít možnost být ve stínu, stálý přístup k čerstvé vodě a nehnat ho do vody násilím. Já mám asi štěstí, mám labradora a to je vyloženě cestovní pes a do vody. Cestoval se mnou do Bulharska a naspět bez sebemenšího problému. Většinu cesty prospal v zadní části kombíka. Na pláži měl svúj slunečník (to dost vyvolávalo úžas u Bulharô i cizincô, ale je fakt, že jsem asistoval u dvou přehřátí jiných pejskú, náš byl absolutně v pohode). I když jsem věděl, že labrador je pôvodně vyšlechtěn na práci ve vodě a v moři, sám jsem byl překvapený, jak si "lebedil" v moři. Hodina plavání v moři jako nic, plaval úplně volně a samostatně, dokonce i v bouřlivém moři. Na pláži to vyvolávalo úžas u jiných rekreantú. Přeju Ti pěknou dovolenou se psem.
Přidáno:24.8.2007 13:55
Autor: Štefan (neregistrovaný)

Zpět na téma "pobyt se psem"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist