Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: jak platit zálohu za apartmán
Text: Ahoj Michale, před 3 měsíci jsem posílal zálohu na dovolenou /jako už každoročně/. Jedu asi za 10 dní na Hvar a mám velký apartmán s výhledem na moře /cena za den 50euro/ a zálohu 150euro. Dovolenou jsem
našel zde na tomto servru a napsal e-mail a potom hned zavolal. Dohodli jsme se na ceně a majitelka mi dala na sebe bankovní spojení. A ted máš dvě možnosti- bud si to sám pošleš přes internet /servis 24/ to je levnější anebo zajdeš do banky /to je dražší - 420kč včetně automatického
převodu eura z tvého účtu/ a nemusíš mít vůbec eura oni to automaticky spočítají v tom daném kurzu. Já volil druhou variantu - pro jistotu. Kuny jsem kupoval také v bance, ale jenom miminum na cestu. Vyšli asi na 4,02kč. Eura vyměníš všude v Choratsku, ale na naše peníze bych se raději
nespoléhal /mám zkušenost, že někde je berou a někde ne/. Pokud budeš něco potřebovat ještě vědět pokusím se tě informovat na - malekama@atlas.cz
Zatím ahoj a všem lidem co jedou letos na dovolenou at jim dobře dopadne.
Přidáno:12.7.2007 19:58
Autor: martin (neregistrovaný)

Zpět na téma "prosím o jakoukoliv zkušenost s dovolenou v Chorvatsku s dětmi"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist