Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prosím o jakoukoliv zkušenost s dovolenou v Chorvatsku s dětmi
Text: Ahoj Blanko,stejně jako ty vyrážíme letos k moři poprvé s dětmi.Raději jsme si zajistili ubytování dopředu. Pani požadovala zálohu 190,-eur za apartmám a platila jsem to v Komerční bance.Pak nám prý pošle voucher a další pokyny pro cestu.Ubytování nás vyšlo na 318,-eur/tyden/apartmán pro 4osoby.Dítě do 4let bez nároku na lůžko mají zdarma,pokud je jako 5.osoba na lůžko (t.zn.u 3lůžkového apartm.by bylo dítě jako 4.osoba zdarma).Vzhledem k tomu,že budeme mít malé děti (5,2 a 1) hledala jsem písečné pláže.Našla jsem je buď v Omiši-Duće nebo v Sabunike (25km od Zadaru).Vzhledem k tomu,že přes Omiš vede magistrála,zvolili jsme Sabunike.Jedeme od 30.6.,tak pak dám vědět jaké to tam bylo.Vypadá to celkem solidně.Také je plno apartmánu na www.adriatica.hr.Mají tam i česky mluvící zaměstnance a paní byla velice ochotná.Je mi přišlo,že jsou dražší, než ta první,co jsem psala.Snad ti to aspoň trochu pomůže a dovolenou si užijete bez problémů.
Přidáno:9.2.2007 20:05
Autor: Gabča (neregistrovaný)

Zpět na téma "prosím o jakoukoliv zkušenost s dovolenou v Chorvatsku s dětmi"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist