Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: prosím o jakoukoliv zkušenost s dovolenou v Chorvatsku s dětmi
Text: Ahoj Nebojte se jet bez cestovky.Jezdím už tak několik let.Jako klidnější místo bych ti doporučil městečko Pirovac.Dají se tam sehnat pokoje i apartmány.Když neseženete ubytování u místních,hodně jich sedí u silnice a nabízí ubytování,je v každém místě tedy i v Pirovaci ubytovací kancelář.Tam vám nabídnou ubytování a za slušné ceny.Otevřeno mají až do dvaceti hodin.Pláž je tam pěkná,uzpůsobený je i kus pro děcka.Co se týče ceny tak pokoj tam stojí jakoby pro vás asi tak do třiceti euro za den.Apartmán o pár euro víc.Napřed je potřeba si vše prohlédnout a pak domlouvat cenu.Nejsem z těch co by smlouvali,ale někteří si narazí a čekají co host řekne.Stačí říci,je to drahé jdem o kousek dál a sleví ti i o několik euro.Co se týče financí je potřeba mít ssebou rezervu.Nikdy nevíš co tě potká.A na konec,doporučuji jet přes Rakousko,ti co jezdí přes Maďarsko sice ušetří pár korun ale cesta je hrozná.Jakoby naše jednička ale kolony a kolony.To jsem udělal jednou a nazpět jsem si koupil rak. známku a jel přes Rakousko.Vídeň má obchvat,není se čeho bát.Pak jsem byl párkrát ve Vodici,ale to je město a na pláži je hlava na hlavě.To nebylo nic pro mne.A samozřejmě drahota.A jedna rada nakonec...Nejezděte pokud možno na sobotu.Je lepší vyjet o den dříve.Není nic horšího než stát tak pět hodin před tunelem než se tam vměstnáte. Pěkný den...
Přidáno:8.2.2007 21:53
Autor: oliver13 (neregistrovaný)

Zpět na téma "prosím o jakoukoliv zkušenost s dovolenou v Chorvatsku s dětmi"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist