Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Černá Hora - Budva
Text: příspěvek Jiřího a Renaty je velmi kvalitní, myslím, že jejich prožitky z dovolené a poznatky jsou cenné pro turisty, kteří v těchto oblastech ještě nebyli. Každý, kdo má kritický názor na podmínky a zvyky v těchto zemích by se měl dobře zamyslet. Nejsme oprávněni kritizovat zvyky různých národů bez ohledu jestli se nám líbí nebo ne. Patří to ke každému národu a nemámo právo to soudit a nikdo se nebude nám podřizovat se svými zvyky. Mi se můžeme jenom seznamovat s jejich zvyky, ale ne chtít je měnit . Kritika není na pravém místě - a to zrovna od nás. Pokud jsem v jiném státě je nutné se snažit přizpůsobit jejich zvykům a brát je takové jaké jsou. Nesmíme vyhledávat a číhat na každou chybičku, kterou si všimneme. Zíji několik let v této oblasti , takže turista, který přijede na 10 dni na dovolenou nemůže ani pochopit zvyky , způsob života, myšlení atd. místních obyvatel. K jejich srdečnosti, pohostinnosti a upřímnosti máme bohužel hodně daleko. Ale porovnávání nejde probírat. Co se týká nepořádku, jak někteeří uvádějí - bohužel tento dělají turisti. Pokud si všimnete během sezony chování turistů, asi nebudete překvapeni. Turista si vyjde na pláš a nese pytel odpadků, které odhodí cestou. A abycho to nesváděli na různé turisty , patříme i mi k nim. Pokud je někde něco zadarmo, tak asi se dovtípíte jak to dopadne. Jinak rušno je samozřejmě v centrech rekreačních oblastí, jelikož lidé přijeli na dovolenou a chtějí se bavit.
Přidáno:22.1.2008 23:45
Autor: olivitti (neregistrovaný)

Zpět na téma "Černá Hora - Budva"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist