Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Shánění ubytování až na místě
Text: My nemáme dobré skúsenosti so zháňaním ubytovania na mieste. Pred dvoma rokmi sme išli prvý augustový týždeň do Omišu a mali sme veľký problém zohnať ubytovanie. To sme našli až asi v štvrtej dedinke od Omišu v Marušiči. Zobrali sme prvé ubytovanie, ktoré nám ponúkli, aj keď to bolo pre tri osoby a my sme boli štyria. Po úmornej ceste zháňať ubytovanie v 30 stupňových horúčavách bolo hrozné. Minulý rok sme si rezervovali ubytovanie v Brele cez internet. Bolo to super, išli sme kľudne, ubytovanie bolo také, ako na fotografiách. Ja by som ubytovanie s hlavnej sezóne radšej rezervovala dopredu, pretože lepšie apartmány sú rezervované a voľné sú väčšinou len ďalej od mora. Čo sa týka cien za apartmány, neviem kde je také lacné ubytovanie, ale v Brele je priemerná cena pre 4 osoby 70 Eur, lacnejšie je možno ďalej od mora, ale keď som videla tie kopce a schody, bola som rada, že sme zohnali ubytovanie pri mori. Ísť pol hodinu k moru každý deň len kvôli lacnejšiemu ubytovaniu o 5 Eur by ma nebavilo.
Přidáno:14.3.2010 19:33
Autor: Katka (neregistrovaný)

Zpět na téma "Shánění ubytování až na místě"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist