Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Shánění ubytování až na místě
Text: Vítku, Vítku.
Jezdím s CK a jezdím proto, že jsem s nimi spokojen. Když zaplatím za osobu na př. 7500,- kč mám to s polopenzí. Navíc jistota v ubytování, jezdíme na stejné místo, do stejného penzionu.
Prostě nejsem línej a nejsem neschopnej. Jenom mám svůj věk a vezmu ženu a vnučku a jedeme.
Jedu třeba již v úterý a ubytováni jsme až od soboty. Ty dny vyplnéme takovým cestováním po HR. No a v sobotu končíme a domů přijedeme zase až třeba v úterý. A nemá to chybu. Ještě se nám nestalo že bychom nesehnali ubytování i když pozor : řeknu že chceme pouze na jednu noc a někdy jsou problémy. Ale problémy jsou od toho, aby se řešili.
Prostě děláme to takto a nikomu to nevnucuji. Je to jenom a jenom naše věc. Kdo to zkusí - zjistí že to i takto může fungovat.Nejsou zácpy na silnicích atd, atd.Dříve jsme jezdili do luxusních hotelů - Meteor atd. Nyní jsme v Gradacu a super. Klídek, pohoda.Jo a vnučka s námi jede ofic a má to zadarmo. Je ji sedm let.
Takže zde dám celkem i s jídlem 15000,- kč.pro tři.
Soukr. dám třeba jenom 9000,- kč ale další jídlo pro tři to je jistě min.8000,- kč. Tedy u mne protože žeru jak býk, ale utratit za snídani, oběd, a večeři 140,- KN pro jednoho není problém. A kráte 3 osoby a kráte 3,80 kč za 1 KN. Takto to vychází asi 11,3 tis. kč. No ale někdo bez obědů atd. A zmrzliny, kafe, zákusky,loďka, skůtr, to jsou samé peníze. No když se mi zdá, že jsem utratil moc - čumím z okna. I to dokáži.
Přidáno:1.2.2010 12:35
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Shánění ubytování až na místě"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist