Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Shánění ubytování až na místě
Text: Jezdím na dovolenou zásadne na blind. Přijedu - kouknu - když mi to vyhovuje, zaplatím a zústanu, když ne - jdu dál. Ještě se mi nestalo, že bych nenašel ubytování pro sebe a manželku plus velký pes - labrador, a to do dvou - tří hodin. Má to obrovskou výhodu - beru jen to, co se mi líbí - co mi vyhovuje - a to vždy v plné sezóně. A je to zvláštní, vždy to bylo levnejší než prez CK, nebo internet. Samozřejmě si dopředu na netu zhruba ověřím, jaké jsou ceny - ale nikdy nechtěli na místě domácí více než CK, nebo přez internet. Proč? Protože z toho žijí a když má pokoj týden, nebo dva neobsazený v sezóně, tak to v říjnu, nebo listopadu určitě nedožene. Vřele doporučuji. Vždy jsem se setkal s turisty, kteří byli přesvědčení o tom, jakou dovolenou snú si kupují přez CK, ale velmi často byli rozčarováni po příjezdu na místo. Nenechejte si svou dovolenou dělat někým, kdo ji hodnotí podle toho jak se mu naplní jeho konto. Udělejti si ji sami, podle sebe a sobě na míru. Dělám to tak už léta a ještě mne dovolená nezklamala. Přeji Vám krásnou dovolenou!
Přidáno:31.1.2010 12:12
Autor: Štefan (neregistrovaný)

Zpět na téma "Shánění ubytování až na místě"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist