Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kemp Boban letos
Text: Romčo, moje babička říkávala "každej halt chce to, co mu sedí". Já jsem nikde nepsala,že jezdím do kempu, kterej je NA PRD ! Naopak, jezdím do kempu, který se mi moc líbí, to ostatní záleží na tom, kdo ubytování nabízí. Někdy je to lepší, jindy horší. Znám kemp a také do něj jezdím, kterého si provozovatel hledí a skoro nic ti v něm nechybí, jen to MOŘE.No a když je ten kemp u MOŘE, tak zas něco chybí. Jak už jsem psala dřív,poloha a okolní příroda vše vynahradí.Počet lidí neovlivníš, někdy je jich víc, jindy míň.A na pláži mám vždy místa dost a dost, právě proto,že malých plážiček je okolo několik. A že není někdy ve špičce teplá voda, tak když chvátám a musím se umýt hned, tak se umyju i ve studené. Jinak si počkám hoďku na teplou. No a děti spíš než samotu ocení společnost a hry druhých dětí.Proto jezdíme každý tam, kde nám to vyhovuje. Přece nikoho nenutím, jen jsem vyjádřila svůj názor.
Přidáno:3.9.2010 14:21
Autor: Mikina (neregistrovaný)

Zpět na téma "Kemp Boban"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist